+48 600 334 444

O nas

Naszą największą zaletą jest zdolność do kompleksowej realizacji każdego przedsięwzięcia i umiejętność łączenia usług z różnorodnych dziedzin. Pomagamy Ci i wspieramy już od momentu pojawienia się pomysłu – wcielamy go w życie i opiekujemy się nim jeszcze długo po wdrożeniu. Słowem – urzeczywistniamy Twoje wizje.

Wyślij nam brief

Wypełnij krótki formularz

Temat rozmowy:

1mg w liczbach

17 lat na rynku pracy

150+ zadowolonych klientów

350+ zrealizowanych projektów

Nasz proces projektowy

Analiza
Kreacja
Testy i optymalizacja
Wdrożenie
Ikona

KREACJA

Realizujemy założenia i plany w możliwie najbardziej efektywny sposób. Wprowadzamy narzędzia, tworzymy zawartość, wcielamy w życie wszystkie pomysły, koncepcje i wytyczne. Podejmujemy zaplanowane działania i sprawiamy, że Twoja wizja przybiera określony, rzeczywisty kształt.

Przekuwamy teorię w praktykę, najwierniej jak to tylko możliwe. Tworzymy:

  • Identyfikacje wizualne i materiały drukowane
  • Strony internetowe
  • Organizujemy i obsługujemy wydarzenia, konferencje i targi
  • Kreacje reklamowe
  • Sesje fotograficzne
  • Produkcja video (filmy korporacyjne, vlogi, reklamy TV)
  • Content marketing

ZOBACZ PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Ikona

JAK PRACUJEMY

Myślimy obrazami – aby powstał dobry scenariusz najpierw skrupulatnie poznajemy widza. Zawsze tworzymy storyboard’y oraz wartości emocjonalne na papierze. Następnie doobrze planujemy każdą scenę, aby oko kamery zarejestrowało emocje i informacje, które chcemy przekazać

Ikona

PLAN ZDJĘCIOWY

Każdy człowiek ma niepowtarzalną energię i każde miejsce jest dla nas jedyne w swoim rodzaju. Na ekranie widzisz kreację zespołu, który za linią statywów pracuje nad potencjałem planu zdjęciowego, który  został precyzyjnie stworzony aby odpowiedzieć na wszystkie potrzeby naszych klientów.

Ikona

SPRZĘT

Nie ma dla nas różnicy czy nasze zadanie to mała produkcja czy wielki film. Dysponujemy wysokim zapleczem realizacyjnym, dzięki któremu powstają największe produkcje na światowym poziomie. Jesteśmy doskonale przygotowani – począwszy od zestawu optycznego a skończywszy na montażu, udźwiękowieniu i korekcji koloru.

Zarząd

One Media Group to jedna z wiodących agencji full-service na południu Polski. Wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze klienta zdobywamy już od 2000 roku. Przez ten czas zaufały nam największe korporacje, takie jak: Bank ING, Mercedes, Volvo, Dollken, Oriflame, Centrum Handlowe Nowy Świat w Rzeszowie, Centrum Rozrywki Kubatura w Opolu, ale też aspirujące start-upy.

Nasz zespół złożony jest wyłącznie z profesjonalistów i fachowców z różnych dziedzin. Wiemy jak zorganizować czas i pracę tak, aby osiągnąć cel w najkrótszym, możliwym czasie. Od analizy sytuacji wyjściowej, przez strategię, aż po finalizację wszystkich zaplanowanych działań.

Od początku naszej działalności z sukcesem zorganizowaliśmy lub kompleksowo obsługiwaliśmy kilkadziesiąt wydarzeń, wprowadziliśmy kilkanaście marek na rynek, zaprojektowaliśmy systemy identyfikacji wizualnej i strony internetowe, zadbaliśmy o obsługę graficzną i marketingową, realizowaliśmy transmisje telewizyjne i konferencje prasowe. Wiemy, jak profesjonalnie zadbać o potrzeby naszych klientów. Wierzymy bowiem, że dzięki ich wzrostowi, rośniemy i my.

Właścicielem agencji One Media Group nieprzerwalnie jest Piotr Chodak – strateg, konsultant marek. Kliknij i dowiedz się więcej!

Referencje