+48 600 334 444

Oferta

Ikona

OBSŁUGA

Dobrze przemyślana strategia, plan marketingowy, zaprojektowany produkt czy wydarzenie nabiera pełnego wymiaru dopiero w momencie wprowadzenia go w życie. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest, by dosłownie nic nas wtedy nie zaskoczyło. Dlatego nasi specjaliści od budowania sukcesu naszych klientów poprowadzą Twój projekt po świecie online i offline, tak żeby Twoja firma cieszyła się maksymalnymi efektami.

Zapewniamy dla Ciebie między innymi:

  •  Zakup mediów i publikacji
  • Działania PR i obsługę menedżerską
  • Obsługę profili w mediach społecznościowych
  • Obsługę kampanii w mediach tradycyjnych

ZOBACZ PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Ikona

STRATEGIA

Wszystkie siły, zasoby i działania podporządkowujemy realizacji postawionego celu. Dokładamy największych starań, aby otrzymać zadowalający efekt końcowy, który jednocześnie robi wrażenie i wypełnia wyjściowe założenia. Planujemy działania, sporządzamy strategie marketingowe, wybieramy odpowiednie narzędzia. Nic nie zostawiamy przypadkowi – nie pozwalamy sobie na żadne niewiadome.

Stworzymy dla Ciebie między innymi:

  • Strategię komunikacji
  • Strategię marki
  • Strategię marketingową, sprzedażową, PR

ZOBACZ PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Ikona

DORADZTWO

Wystarczy nam zalążek Twojego pomysłu, aby przekuć to w realny i rzeczywisty produkt, usługę czy wydarzenie. Doradzamy, podpowiadamy i proponujemy rozwiązania. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem, przedstawiamy swoje wizje i pomysły, a wykrystalizowane idee modyfikujemy i ulepszamy. Prowadzimy badania rynku, dokonujemy audytów marek. Wszystko po to, aby wybrać dla Ciebie najlepsze rekomendacje.

Wykonujemy między innymi:

  • Audyt komunikacji
  • Analizę działań handlowych
  • Analizę potencjału przedsiębiorstwa, luk produktowych i możliwości rozwoju

ZOBACZ PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Ikona

FILMY KORPORACYJNE I BIZNESOWE

Profesjonalny scenariusz, realizacja i ludzie, którzy znają rzemiosło filmowe z pewnością zapewnią Ci niepowtarzalny film. To niebywałe narzędzie do przedstawienia filozofii produktu i całego biznesu. Opowiemy Twoją historię lub przedstawimy Twój produkt, a dzięki temu Ty finalnie zwiększysz swoje zyski.

 

ZOBACZ PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Ikona

VIDEO DLA INTERNETU

Najczęściej oglądane treści w internecie zamieszczane są w formacie video. Spoty, filmy i animacje tworzą oglądalność. Stworzymy dla Ciebie materiał promocyjny, który wyróżni Cię w rynku video. Gwarantujemy, że Twoja firma, produkt czy usługa przedstawiona będzie z pasją oraz w zrozumiały i unikalny sposób. Pozyskaj dzięki temu nową publiczność!

 

ZOBACZ PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Ikona

PRODUKCJA TELEWIZYJNA

Telewizja to programy, reportaże, spoty i billboardy sponsorskie. Potrzebujesz pomocy w ich realizacji? Zgłoś się do nas! Gwarantujemy emisję i kampanię już od 50 tysięcy złotych. Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu produkcji, a na co dzień skutecznie współpracujemy z wieloma ambitnymi markami. 

 

ZOBACZ PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Ikona

ANIMACJA

Funkcjonujemy w świecie szybkiego pojmowania treści przekazu. Do niedawna animowane sceny umiejscowione w realnej rzeczywistości zarezerwowane były jedynie dla wysokobudżetowych produkcji. My jesteśmy w stanie umiejscowić animowany obiekt w rzeczywistej scenie, który stworzy finalny obraz z zachowaniem najwyższej jakości produkcji. Animacja w filmie to narzędzie wspierające kreatywne idee i przedstawiające rzeczywistość w intrygujący sposób.

 

ZOBACZ PRZYKŁADOWE REALIZACJE